Przekierowanie 301 i 302

Przekierowanie 301 i przekierowanie 302 są bardzo często wykorzystywane w procesie pozycjonowania strony. Warto znać różnice pomiędzy przekierowaniem 301, a przekierowaniem 302.

Czym jest plik htaccess i jak go wykorzystaćCzym jest plik htaccess i jak go wykorzystać

Ciekawy artykuł na temat pliku htaccess, w którym oprócz opisu, znajdziemy również dużo przykładów gotowych formuł które można wykorzystać na swojej stronie internetowej. Blokowania, przekierowania, wyrażenia regularne, przyjazne adresy. Polecam

Co to jest plik htaccess, jakie ma funkcjonalności i jak go konfigurowaćCo to jest plik htaccess, jakie ma funkcjonalności i jak go konfigurować

Z artykułu Dominika dowiecie się co to jest plik htaccess, gdzie go znaleźć, jak skonfigurować plik htaccess, na co uważać przy konfiguracji oraz co możemy uzyskać dzięki odpowiedniej konfiguracji pliku htaccess. Zachęcam do lektury bo to ważny plik dla SEO, dający dużo możliwości przy umiejętnej konfiguracji.

Przekierowanie 301 i przekierowanie 302Przekierowanie 301 i przekierowanie 302

Przekierowanie 301 i przekierowanie 302 są bardzo często wykorzystywane w SEO. Pozwalają zmienić w sposób praktycznie niezauważalny dla użytkownika adres podstrony, a nawet całej domeny, bez utraty mocy pozycjonowania. Autor w sposób wyczerpujący opisuje obydwa przekierowania, oraz różnice między nimi. Warto zapoznać się z artykułem i wiedzieć kiedy zastosować przekierowanie 301, a kiedy przekierowanie 302.